Prečo je minerálna vlna Knauf ideálna na zatepľovanie

Minerálna vlna Knauf spĺňa všetky požiadavky na bezpečný, moderný a ekologický izolačný materiál. Strechám, krovom, stropom, šikmým stenám a iným komplikovanejšie prístupným priestorom poskytuje dokonalú tepelnú ochranu. A nielen to.

Úžasné vlastnosti minerálnej vlny Knauf

Minerálna vlna Knauf vyplní akýkoľvek tvar a priestor. Je tvorená skleným vláknom, ktoré je 100 %-ným prírodným produktom bez pridania chemických látok či prímesí. Minerálna vlna predstavuje zmes kremičitého piesku a skla, ktoré sa roztavia. Vzniknutá tekutina sa vypúšťa na horúci točiaci sa valec, z ktorého odlietajú tenučké vlákna podobné vlne. Posekajú sa, zabalia a po vložení do špeciálneho stroja sa rozmelú a následne fúkaním aplikujú na určené miesto. Minerálna vlna Knauf je na dotyk príjemná a keďže je zdravotne nezávadná, tak je bezpečná aj pre vašu sliznicu či pokožku.

Navyše je odolná proti vlhkosti a taktiež je nenasiakavá, čiže nenavĺha a ani nezadržiava vodu, a teda nepodporuje rast plesní či nebodaj koróziu kovových konštrukcií. Minerálna vlna Knauf – obrazne povedané – dýcha. Zároveň má najvyššiu triedu A1 reakcie na oheň, čiže je prirodzene nehorľavá, a to počas celej doby svojej dlhej životnosti.

Minerálna vlna Knauf spája inovatívnosť s dôrazom na životné prostredie

V porovnaní s ostatnými zatepľovacími materiálmi vyniká minerálna vlna Knauf úžasnými tepelnoizolačnými vlastnosťami. K jej pozitívam patrí aj jednoduchá manipulácia a pomerne nízke zaťaženie konštrukcie. Minerálnu vlnu Knauf vyrába spoločnosť Knauf Insulation. Patrí k hlavným svetovým výrobcom izolácií a osobitnú pozornosť venuje využitiu moderných technológií a výrobnému procesu, ktorý je čo najšetrnejší k životnému prostrediu. Neustále pracuje na inováciách v oblasti akustickej, tepelnej aj požiarnej ochrany materiálov. Výsledkom sú viaceré inovatívne produkty, ku ktorým patrí aj minerálna vlna Knauf.

Právom je považovaná za jedno z najmodernejších izolačných riešení zatepľovania nehnuteľností, s dôrazom na zdravšie, pohodlnejšie, komfortnejšie a bezpečnejšie bývanie. Svoje vlastnosti a charakteristiky si minerálna vlna Knauf uchováva počas celej doby funkčnosti stavby.

Ak chcete o nej vedieť viac, kontaktujte nás a radi vám všetko podrobne vysvetlíme. Našou doménou je fúkaná izolácia, ktorá je čoraz viac preferovaná pri zateplení, a to najmä pre svoje úžasné pozitíva. Výhody fúkanej izolácie, ako aj cena fúkanej izolácie, sa podpisujú na jej narastajúcej obľúbenosti v slovenských domácnostiach i firmách.

Stačia Vám 4 kroky k úspešnému zatepleniu

Snažíte sa nájsť efektívne riešenie zateplenia za prijateľnú cenu a pritom ušetriť na vykurovaní?
Ekologická fúkaná izolácia je tou správnou voľbou. Kontaktujte nás ešte dnes!

1. Vyplníte formulár
2. Dohodneme si dátum obhliadky
3. Dostanete cenovú ponuku
4. Pustíme sa do zateplenia

Ekologická izolácia

Dolné Hámre 815
966 63 Hodruša-Hámre
Slovensko

Rýchly kontakt

+421 908 919 950
reckjuraj@gmail.com
Otvoriť adresu na mape

Ďalšie informácie

IČO: 44929447
IČ DPH: SK2022889385
Sledujte aktuálne novinky aj na facebooku