Fúkaná izolácia zateplí aj ťažko dostupné priestory

Ekologická fúkaná izolácia je odporúčaná pre svoje vlastnosti ako nehorľavosť, zdravotná a hygienická nezávadnosť materiálu, tlmenie hluku a najmä efektívna a rovnomerná izolácia bez medzier (žiadne zbytočné a nezmyselné unikanie tepla). Nemusíte sa teda obávať vzniku tepelných mostov a ani plesní.

Čo je fúkaná izolácia a prečo je populárna?

Fúkaná izolácia predstavuje inovatívny spôsob zatepľovania, a to vytvorením vysoko účinnej izolačnej vrstvy. Tá sa nanáša pomocou špeciálneho stroja, ktorý vďaka vzduchu poháňa izolačnú hmotu cez hadicu priamo na miesto aplikácie. Fúkaná izolácia je vhodná pri zateplení obytných i priemyselných budov. Pozitívom je, že vám odpadajú starosti s dovozom materiálu (ktorý je často pomerne objemný), ako aj s jeho uskladnením a vynesením na miesto zateplenia. Materiál pre fúkanú izoláciu (používame fúkanú izoláciu Supafil Loft od Knauf) je totiž vložený do spomínaného stroja, ktorý nie je potrebné vynášať a ani premiestňovať. Stačí ho umiestniť pred stavbu, o čo sa postaráme.

Fúkaná izolácia je populárna aj z ďalších dôvodov – nevzniká odpad v podobe odrezkov či nadbytkov (a teda ani zbytočný neporiadok), a zároveň nemusíte počítať s cca 10 % rezervou materiálu, ako je to v prípade vkladania izolačných roliek. Spotrebuje sa len také množstvo fúkanej izolácie, ktoré je skutočne potrebné pre dokonalé zateplenie.

Súvislá izolačná vrstva bez medzier

Medzi výhody fúkanej izolácie patrí jej aplikácia v súvislej rovnomernej vrstve po celej ploche, a to aj pri komplikovaných miestach ako okolie vzduchových rozvodov, väzníkov či elektroinštalácií. Zaiste oceníte aj jej jednoduchú, nenáročnú a rýchlu aplikáciu. Používame výhradne prvotriednu fúkanú izoláciu Supafil Loft od Knauf, ktorá spĺňa všetky požiadavky na moderný izolačný materiál. Garantujeme, že dokonale vyplní každý centimeter plochy. Okrem vynikajúcich izolačných vlastností navyše výborne tlmí zvuk. Obzvlášť potešujúci je fakt, že fúkaná izolácia je ekologická, zdravotné nezávadná, ohľaduplná k životnému prostrediu, nehorľavá (najvyššia protipožiarna ochrana), tvarovo stála (trvácna), odolná voči hmyzu i hlodavcom a keďže prepúšťa vlhkosť, eliminuje vznik plesní.

Fúkaná izolácia má výbornú schopnosť prispôsobiť sa podkladu. Svoju funkčnosť a praktickosť si udržiava počas životnosti celej stavby, preto niet pochýb, že fúkaná izolácia Supafil Loft predstavuje rýchlo návratnú investíciu, ktorú neoľutujete. Jej aplikácia je vhodná vo všetkých typoch stavebných konštrukcií.

Výhody
fúkanej izolácie

Medzi najznámejšie výhody fúkanej izolácie patrí ekologickosť …

Viac o výhodách fúkanej izolácie

Fúkaná alebo striekaná izolácia?

Radi by ste zistili aký je rozdiel medzi striekanou a fúkanou izoláciou?

Viac o fúkanej a striekanej izolácii

Aká je cena fúkanej izolácie?

K tým najzreteľnejším patrí veľkosť zatepľovanej plochy (v m3) …

Zistiť cenu fúkanej izolácie

Minerálna
vlna Knauf

Minerálna vlna Knauf ako bezpečný a ekologický izolačný materiál …

Viac o minerálnej vlne Knauf

Stačia Vám 4 kroky k úspešnému zatepleniu

Snažíte sa nájsť efektívne riešenie zateplenia za prijateľnú cenu a pritom ušetriť na vykurovaní?
Ekologická fúkaná izolácia je tou správnou voľbou. Kontaktujte nás ešte dnes!

1. Vyplníte formulár
2. Dohodneme si dátum obhliadky
3. Dostanete cenovú ponuku
4. Pustíme sa do zateplenia

Ekologická izolácia

Dolné Hámre 815
966 63 Hodruša-Hámre
Slovensko

Rýchly kontakt

+421 908 919 950
reckjuraj@gmail.com
Otvoriť adresu na mape

Ďalšie informácie

IČO: 44929447
IČ DPH: SK2022889385
Sledujte aktuálne novinky aj na facebooku