Výhody fúkanej izolácie

Medzi najznámejšie výhody fúkanej izolácie patrí ekologickosť, zdravotná nezávadnosť, tvarová stálosť, dlhá životnosť, protihlukovosť a veľmi rýchla aplikácia, po ktorej vám neostane zbytočný odpad a neporiadok.

Aké sú ďalšie výhody fúkanej izolácie?

Fúkaná izolácia predstavuje ideálne izolačné riešenie pre strechy a podkrovia, a to aj pre ťažko dostupné priestory. Pri aplikácií nedochádza k vytváraniu medzier a vzniku tepelných mostov, čím je zabezpečená vysoká účinnosť, s ktorou ide ruka v ruke protihlukovosť a tepelná izolácia. Majitelia nehnuteľností vítajú výhody fúkanej izolácie ako rýchla realizácia zateplenia (strop rodinného domu vám zaizolujeme len za 3 – 4 hodiny) a bezodpadovosť. Nič totiž netreba merať, rezať, vykrajovať…

Pripravíme techniku, potrebný materiál a práca môže začať. Milovníkov životného prostredia poteší, že medzi výhody fúkanej izolácie patrí aj ekologický aspekt. Nami používaná minerálna vlna Knauf SUPAFIL totiž neobsahuje pridané chemické látky, čo z nej robí nielen eko friendly, ale aj zdravotne neškodný materiál, ktorý je navyše úplne nehorľavý, a teda odolný proti požiaru. Lákavá je aj cena fúkanej izolácie, ktorá nezaťaží váš rozpočet.

Ušetrite vďaka výhodám fúkanej izolácie

Nemožno nespomenúť aj výhody fúkanej izolácie v podobe úspory tepla (cca 30 %), čo sa želaným spôsobom odzrkadlí aj na nižších účtoch za vykurovanie. A ušetríte ešte raz – konkrétne na samotnom materiáli. V porovnaní s ostatnými izolačnými možnosťami má Knauf SUPAFIL minimálnu sadavosť materiálu (menej ako 1 %). To znamená oveľa nižšiu spotrebu samotného materiálu pri rovnakej úrovni tepelnej izolácie (v prípade celulózy je to až o polovicu menej!). Medzi výhody fúkanej izolácie patrí aj jej nenasiakavosť a maximálna prievzdušnosť.

Fúkaná izolácia prepúšťa vodné pary a potrebnú vlhkosť, čím bráni jej zbytočnej koncentrácii v interiéri, a tak chráni nehnuteľnosť pred plesňami či rosením stien. To ocenia nielen alergici. Fúkaná izolácia funguje dokonale – v zime hreje, v lete chladí. Bez akýchkoľvek pochýb má široký záber použitia a je vhodná aj pre dodatočné zatepľovanie, čiže nevadí, ak sa v nehnuteľnosti už býva, príp. pracuje.

Fúkaná izolácia si udržiava svoju tvarovú stálosť a keďže sa vyznačuje mimoriadne dlhu životnosťou, tak niet pochýb o tom, že vaša investícia sa vám v priebehu rokov určite vráti. Výhody fúkanej izolácie svedčia sami o sebe. Vidíme to nielen pri každom úspešne realizovanom projekte, ale aj pri čítaní či vypočutí mnohých pozitívnych ohlasov našich klientov.

Stačia Vám 4 kroky k úspešnému zatepleniu

Snažíte sa nájsť efektívne riešenie zateplenia za prijateľnú cenu a pritom ušetriť na vykurovaní?
Ekologická fúkaná izolácia je tou správnou voľbou. Kontaktujte nás ešte dnes!

1. Vyplníte formulár
2. Dohodneme si dátum obhliadky
3. Dostanete cenovú ponuku
4. Pustíme sa do zateplenia

Ekologická izolácia

Dolné Hámre 815
966 63 Hodruša-Hámre
Slovensko

Rýchly kontakt

+421 908 919 950
reckjuraj@gmail.com
Otvoriť adresu na mape

Ďalšie informácie

IČO: 44929447
IČ DPH: SK2022889385
Sledujte aktuálne novinky aj na facebooku