Cena fúkanej izolácie
nie je jediným lákadlom

Cena fúkanej izolácie je individuálna a závisí od mnohých faktorov. K tým najzreteľnejším patrí veľkosť zatepľovanej plochy (v m3) a výška nafúkania izolačného materiálu. Štandardne sa pohybuje okolo 40 cm (v prípade stropov). Platí jednoduché pravidlo, že čím hrubšia izolácia, tým lepšia izolácia.

Navrhneme vám cenu
fúkanej izolácie na mieru

Presná cena fúkanej izolácie sa vždy vyráta a určí až po osobnej prehliadke a presnom premeraní požadovanej plochy na zateplenie. Do istej miery závaží aj typ stavby (novostavba, rekonštrukcia staršieho objektu), ako aj typ plochy (šikmá strecha, voľná plocha na sadrokartón, väzníkový krov, trámový strop či iná konštrukcia). Aby ste vedeli aspoň predpoklad toho, aká bude predbežná cena fúkanej izolácie pre vašu nehnuteľnosť,  kontaktujte nás so žiadosťou o vyhotovenie cenovej ponuky.

Okrem kontaktných údajov (ktoré bezpečne uchováme a neposkytneme žiadnym tretím osobám) budeme potrebovať základné údaje ako odhadovaná plocha zateplenia a predpokladaná hrúbka zateplenia.

Cena fúkanej izolácie
ide ruka v ruke s množstvom výhod

Presne tak. Aj ostané výhody fúkanej izolácie stoja za zmienku. Ak chcete zatepliť nehnuteľnosť s dôrazom na rýchlu a presnú aplikáciu, ako aj  tvarovú stálosť a ekologickosť materiálu, tak je fúkaná izolácia ideálnou voľbou. Pri práci používame to najlepšie – minerálnu vlnu Knauf, ktorá spĺňa požiadavky na bezpečnosť, protipožiarnosť, elimináciu tepelných únikov, energetickú úspornosť i šetrnosť k životnému prostrediu. Minerálna vlna Knauf totiž nie je tvorená chemickými prísadami a pri jej aplikácií (fúkaní) nevzniká žiadny odpad. O ekologickom prínose fúkanej izolácie svedčí aj získanie mnohých prestížnych medzinárodných certifikátov.

Zaujíma vás cena fúkanej izolácie pre vašu nehnuteľnosť? Kontaktujte nás. Radi vám odpovieme na vaše otázky a čo najskôr vypracujeme nezáväznú cenovú kalkuláciu.

Stačia Vám 4 kroky k úspešnému zatepleniu

Snažíte sa nájsť efektívne riešenie zateplenia za prijateľnú cenu a pritom ušetriť na vykurovaní?
Ekologická fúkaná izolácia je tou správnou voľbou. Kontaktujte nás ešte dnes!

1. Vyplníte formulár
2. Dohodneme si dátum obhliadky
3. Dostanete cenovú ponuku
4. Pustíme sa do zateplenia

Ekologická izolácia

Dolné Hámre 815
966 63 Hodruša-Hámre
Slovensko

Rýchly kontakt

+421 908 919 950
reckjuraj@gmail.com
Otvoriť adresu na mape

Ďalšie informácie

IČO: 44929447
IČ DPH: SK2022889385
Sledujte aktuálne novinky aj na facebooku